Strona:
  1. 1
  2. 2

Jak wyeksponować dyplomy?

8 lis 2018 13:16:58

Różnego rodzaju dyplomy, świadectwa i certyfikaty są nie tylko zaświadczeniem, że dana osoba ma kompetencje do wykonywania jakiejś czynności, ale mogą być również wspaniałym narzędziem marketingowym. Klientki prędzej zaufają kosmetyczce czy manicurzystce, która ukończyła wiele różnych kursów, niż osobie, która może pochwalić się tylko ukończeniem szkoły kosmetycznej. Dlatego właśnie w wielu punktach usługowych ich właściciele z dumą prezentują swoje osiągnięcia i chętnie wieszają dyplomy na ścianach.

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Umiejętne zaaranżowanie ścian w przedpokoju nie jest łatwym zadaniem. Na jednej z nich zazwyczaj wieszamy ogromne lustro, a potem zastanawiamy się, co powinno znaleźć się na pozostałych. Półki i szafki nie zawsze są dobrym pomysłem – optycznie zmniejszają przedpokój, a dodatkowo mogą niebezpiecznie ograniczać ciągi komunikacyjne. Dlatego wiele osób decyduje się na powieszenie w tym miejscu zdjęć lub grafik. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Być może macie w szafie pamiątki z jakiegoś wydarzenia: koncertu, festiwalu, meczu, imprezy, pamiątkowego spotkania, wyjazdu integracyjnego, a może dawno temu działaliście w jakiejś organizacji i chcielibyście przywołać dziś wszystkie te wspomnienia? 

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Jak oprawiać tkaniny?

23 sie 2018 09:04:35

Obrazy, ryciny i zdjęcia to nie wszystko, co można oprawić oraz powiesić na ścianie. Coraz częściej ozdabiamy wnętrza domów innymi ciekawymi dekoracjami, np. suszonymi okazami roślin, wycinankami lub ciekawą, intrygującą tkaniną. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy jak oprawiać tkaniny.

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Nie ma chyba domu, w którym nie znajdziemy fotografii. Zdjęcia są też doskonałym elementem dekoracyjnym, dzięki którym nasze wnętrze nabierze bardziej estetycznego wyglądu. Do tego celu możemy wykorzystać nie tylko własne fotografie, ale również ciekawe reprodukcje znanych artystów, także te w dużych formatach. Dlatego, by podkreślić wartość artystyczną zdjęć, należy je odpowiednio wyeksponować. 

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Jeżeli choć raz w życiu próbowaliście powiesić oprawiony obrazek, plakat lub zdjęcie, to pewnie wiecie, że wbrew pozorom nie jest to takie proste. Najpierw trzeba dobrać stosowną ramę do obrazu, następnie wybrać najlepsze do jego ekspozycji miejsce, wreszcie zamontować zawieszkę i powiesić dekorację. Przekrzywiająca się rama do obrazu potrafi jednak solidnie zirytować niejedną osobę, a perfekcjonistę z pewnością doprowadzi do szału! Dlatego w niniejszym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak powiesić prosto obraz w ramie.

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Listwy ramowe obrazów mogą być połączone w różny sposób. Rodzaj łączenia dostosowany jest m.in. do epoki, w której powstała rama, ilości listew użytych do zmontowania konstrukcji ramy do obrazu, rodzaju materiału listew ramowych oraz do kształtu samej ramy. W dzisiejszym artykule przybliżamy popularne sposoby łączenia elementów konstrukcyjnych ramy do obrazu.

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Ramy aluminiowe – miniporadnik

22 cze 2018 07:39:33

Nie każdy obraz, grafikę czy zdjęcie można oprawić i eksponować w drewnianej ramie, nie każdy też wystrój pomieszczenia na takie ramy zezwala. Co wtedy? Trzeba poszukać jakiejś ciekawej i estetycznie wyglądającej alternatywy. Do oprawy grafik, zdjęć, rycin, dekoracji i rękodzieła oraz do ekspozycji sztuki nowoczesnej wiele osób chętnie sięga po ramy aluminiowe. 

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Puzzle: nowa ozdoba mieszkań

15 cze 2018 07:47:38

Układanie puzzli przez wielu uznawane jest za wyjątkowo atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. Szczególnie w długie, zimowe wieczory! To godziny cierpliwie spędzone nad układanką i niemała satysfakcja, kiedy w końcu uda się ją wreszcie ułożyć. Ale co dalej? Cóż, niektórzy lubią uwiecznić tę chwilę i postanawiają nakleić gotowy obraz na papier lub płytę. Następnie oprawiają układankę i wieszają jako dekorację, na przykład w sypialni, salonie, gabinecie albo w pokoju dziecięcym. 

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep

Jak dobrać ramę do obrazu?

6 lut 2018 22:49:41

Tym, czym są wystrój i wyposażenie domu dla pomieszczeń, tym dla obrazu jest jego rama. Stanowi ona nie tylko jego wzmocnienie i ochronę przed zniszczeniem, jest również swoistą dekoracją, mając za zadanie przyciągnąć uwagę widza do eksponowanego dzieła, uwypuklić je i podkreślić najlepsze bądź najważniejsze elementy oprawionej sztuki. 

Czytaj więcej
Dodał Sayart Sklep
Strona:
  1. 1
  2. 2
  • brand
loader
loader
img