Gotowe ramy do obrazów to rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością dopasujecie Państwo ramę do swojego obrazu czy fotografii. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku, gdy posiadają Państwo obraz w standardowych rozmiarach lub w innym rozmiarze dostępnym w naszym asortymencie.
Gotowe ramy do obrazów mają też tę zaletę, że dodadzą każdemu obrazowi nowego charakteru i pozwolą na dopasowanie go do stylu wnętrza, który obraz lub fotografia będzie zdobił. Zatem zmieniając ramę obrazu, mają Państwo możliwość zmiany wystroju wnętrza pomieszczenia. Te ramy nie wymagają żadnego dodatkowego nakładu pracy z Państwa strony i doskonale nadają się do oprawy od razu po zakupie. 

Rodzaje gotowych ram


Dostępne w naszym asortymencie rozmiary gotowych ram do obrazów to ramy mające wymiary 30x40, 40x50 oraz 50x70. To jedne z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych modeli poszukiwanych przez naszych klientów. Innymi dostępnymi gotowymi ramami są ramy owalne oraz inne, niestandardowe formaty, które dla Państwa przygotowaliśmy.  
Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas ramy cechowały się wysoką jakością materiałów, z których są wykonane oraz dużymi walorami estetycznymi. Materiałami, z których wykonane są proponowane Państwu gotowe ramy do obrazów, są aluminium oraz drewno. Ramy aluminiowe nadają się zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz. Mają lekką i prostą formę, znakomicie podkreślą walory sztuki współczesnej, dyplomów oraz plakatów. Ramy drewniane, które znajdą Państwo u nas, cechuje prostota i ponadczasowość. Za ich pomocą wyeksponują Państwo obrazy, dyplomy, grafiki i fotografie. Ramy drewniane nadają pomieszczeniu przytulnego i ciepłego charakteru.

Gotowe ramy do obrazów barwione są na standardowe kolory czerni, bieli, srebra, brązu lub złota. Różnią się między sobą stylem, szerokością ramy i zdobieniami tak, aby każdy z Państwa znalazł w naszym asortymencie coś dla siebie. 

Gdzie ich szukać?

Gotowe ramy do obrazów można znaleźć dostępne w naszym sklepie internetowym. Działamy na rynku przeszło 10 lat , stale dbając o jakość i bardzo szeroki zakres produktów, mamy blisko 1000 wzorów listew do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.