Listwy ramiarskie

Sayart - Listwy obrazowe w naszym sklepie

Odpowiednio dopasowane listwy obrazowe oraz ramy do obrazów będą świetnym dodatkiem do aranżacji wnętrza. Nadają pomieszczeniu stylowego wyglądu, a oprawiony w nie obraz wygląda znacznie lepiej. Nasze listwy idealnie nadadzą się do luster w ramach.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór listew ramiarskich, które z powodzeniem możecie dopasować do Waszego gustu oraz oczekiwań. Oferujemy listwy obrazowe o różnej grubości i szerokości, dzięki czemu każdy nasz klient na pewno znajdzie coś dla siebie.

Listwy do obrazów – nasza oferta

W naszym sklepie internetowym możecie Państwo zamówić dowolne listwy obrazowe w ilości, która jest potrzebna. Oferujemy listwy od 1,5 do 12 cm szerokości.
Wystarczy zalogować się na naszej stronie i wybrać potrzebne listwy do obrazów. Dostępne są u nas również ramy do obrazów na wymiar, dzięki czemu z łatwością oprawią Państwo obrazy lub fotografie o niestandardowych rozmiarach.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno punkty oprawy obrazów, galerie sztuki i zakłady szklarskie, zakłady fotograficzne.

  • brand
loader
loader
img