Plotery / Valiani Mat Pro Ultra 150

Valiani Mat Pro Ultra 150

Valiani Mat Pro Ultra 150

Valiani Mat Pro Ultra dzięki szerokiej gamie akcesorów sprzętowych, sprosta wymaganiom najbardziej skomplikowanych projektów ramiarskich.

Umożliwia: 
- cięcie okien passe-partout do ram
- tłoczenie
- rysowanie
- tworzenie kartonowych pudełek
- cięcie pianki i innych materiałów

Długość blatu roboczego wynosi 150 cm

zapytaj o cenę

zobacz film

Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

Reference:
Mat Pro Ultra 150
Polub0
Dodaj do porównania0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Valiani Mat Pro Ultra to idealne rozwiązanie dla ramiarzy, łączące niezawodność, elastyczność projektowania i co najważniejsze umożliwiające maksymalizację zysku. Najwyzsze standardy jakosci czynia maszyne maksymalnie wytrzymała i trwała. Zbudowana z wykorzystaniem najlepszych komponentów, zawiera: aluminiowy stół do ciecia, wysokiej wydajnosci silnik skokowy, wzmocnione prowadnice, stalowe łozyska i szeroki wybór pozostałego oprzyrzadowania. Pozwala na ciecie od przodu i od tyłu materiału, wycinke pojedynczych okien jak i wielu w tym samym czasie, stosowanie ve-groove. Ponadto mozna wykonac ciecie na dwóch lub trzech warstwach kartonu jednoczesnie, co daje oszczednosc czasu i pracy. Valiani Mat Pro Ultra jest idealna do: • ciecia okien passe partout do ram • tłoczenia • rysowania • tworzenia kartonowych pudełek • ciecia pianki. 1515mm x 1051mm (60” x 40”) Sayart jest autoryzowanym dystrybutorem Valiani w Polsce. Oferujemy fachowe doradztwo, szkolenia i profesjonalny serwis. Mat Pro Ultra to idealne rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych, łączące niezawodność, elastyczność projektowania i co najważniejsze umożliwiające maksymalizację zysku. Maszyna jest maksymalnie wytrzymała, zawiera: aluminiowy stół do cięcia, wysokiej wydajności silnik skokowy, wzmocnione prowadnice oraz stalowe łożyska. Pozwala na cięcie od przodu i od tyłu materiału, wycinke pojedyńczych okien jaki i wielu w tym samym czasie, stosowanie v-groove. Ponadto można wykonać cięcie na dwóch lub trzech warstwach kartonu jednocześnie, co daje oszczędnosc czasu i pracy. Mat Pro Ultra jest idealna do: cięcia okien passe partout tloczenia rysowania kartonowych pudełek cięcia pianki Co wyróznia urządzenie: 1. Wymienny system głowic 2. Wzmocnione prowadnice 3. Przyjazny w użyciu regulator ciśnienia dostosowany do różnej gęstości i grubości materiału. 4. Ręcznie regulowana głębokość cięcia z dokładnością do 0,1 mm. Maksymalna grubość ciętego materiału- 5 mm. 5. System docisków Valiani redukuje odpad do 15 mm przy cięciu prostym i 17 do cięcia pod skosem. Obydwa dociski są wyposażone w listwę pomiarową. 6. Przycisk do wyłączenia maszyny w nagłym wypadku jest umieszczony w dogodnym miejscu- na ramieniu maszyny. W standardzie zawiera: V-STUDIO- program komputerowy przeznaczony do łatwego tworzenia projektów Mat Stylus DeLuxe- narzędzie przeznaczone do pisania i rysowania

Szczegóły produktu
Mat Pro Ultra 150
Powiązane produkty
Brak pozycji

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto klienta aby dodawać produkty do ulubionych

Zaloguj się

Utwórz konto aby zobaczyć listę życzeń

Zaloguj się